SİTE: Ana Sayfa
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Arama

Hamileler Kulübü

Doğum Sonrası SporBebekler İle Pilatese Tekrar Başlıyoruz.

alt

Doğumdan sonra anne ile bebeğin sadece evde ve bebeğin bakımı için bir arada olması haksızlık... Bebek, anne ne hissederse bunu hisseder ve annesiyle birarada olmaktan mutluluk ve güven duyar. Ayna gibi annenin ruh halini yansıtır... Anne ne kadar mutluysa bebek de o kadar mutludur. Ve tam tersi de, yani bebek ne kadar mutlu ise annenin de mutluluğunun kesin olması gibi....

Şimdi bu dersler BABYLATES olarak başlıyor. Fenerbahçe'de POWERFULLCLUB da salı perşembe sabahları, 11.00- 12.10 arası beraberiz. Bebeklerle anneler beraber. Anılarımız unutulmaz olacak:)

Sevgilerimle...

Jale Özen Dural

 

Doğum Sonrası Nasıl Forma Girebilirim ?

Bebek sahibi olmak çok güzel ama bir de şu kilolar olmasa. Hamilelik döneminde kilo alma ve karın bölgesinde şişkinlik kaçınılmazdır. Hamilelikten sonra ise tüm kadınların isteği bir an önce eski haline dönmektir. Bu yazımızda hamilelik sonrası kilo verme ve kısa sürde forma girmek için uygulayacağınız basit egzersizlerden bahsedeceğiz.

Doğum sonrası kilolarınızı verememiş olmanız doğal olarak bu süreç içinde beslenme, hareketsizlik ve vücudunuzun hormonal faaliyetlerindeki değişimler sonucudur.

Devamını oku...