SİTE: Ana Sayfa
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Arama

Hamileler Kulübü

DuyurularMerhaba Bebek...IPC Eğitimleri

alt

Bebek Bekleyen Aileler İçin…

Merhaba Bebek

Bebek bekleyen bir çok anne baba için bebek sahibi olacak olmanın heyecanının, güzelliğinin yanında zaman zaman acaba nasıl bir anne baba olacağız,bebeğimizin ihtiyaçlarına nasıl cevap vereceğiz,ağladığında ne yapmamız gerekir gibi bir çok soru da oluşmaya başlar.Anne babalığa geçişin çok doğal bir parçası olan bu süreçte elbette ebeveynlerin cevabını aradığı daha bir çok soru var.

Merhaba Bebek programı anne babaların tüm bu sorularına yanıt vermekle birlikte bebek açısından sosyo-duygusal ve zihinsel gelişimin çok hızlı olduğu 0-1 yaş döneminde yeni anne babaların gelişimi destekleyici ebeveynlik yaklaşımı kazanmalarına ve uyumlu bir ebeveyn bebek ilişkisi yaşamalarına katkı sağlar.

Hamileliğinizin 4.ayından itibaren anne ya da anne baba çift olarak katılabileceğiniz Merhaba Bebek programında doğum sonrası ilk 6 ay boyunca ailelere oyun ve gelişim bilgileri içeren mektuplarla destek verilmeye devam edilir.

 

'Merhaba Bebek ve Çocuğumla 1-3 Yaş programları hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bizi arayın.'

http://istanbulparentingclass.com/program_merhaba_bebek.php


 

Bebeğimizi Tanımak- Nisan'da İPC Eğitimleri

alt

Bu ay, derslerimize de konu olan ve neredeyse bebek hayalleri kurmaya başlamayla birlikte akıllarda yerini alan bakıcı konusu ile size merhaba diyoruz.

Konu, Parents Dergisi'nin Nisan sayısında Uzm.Psk.Sinem Olcay'ın önerileri ve annelerin bakıcı tecrübeleriyle birlikte geniş bir şekilde yer aldı.

Sizlerin de sorularına cevap olacağını düşündüğümüz bu yazıyı bültenimizin devamında okuyabilirsiniz.

Devamını oku...
 

DDB Ve Pilates Semineri-BYOTELL 20-21-27-28 ŞUBAT

alt

Doğal Doğum Bilinci ve Pilates Eğitimlerimize yeni bir düzenleme ile devam ediyoruz. BYOTELL- KOZYATAĞI, Uluslararası bir sağlık oteli olarak, önceki eğitimlerimde olduğu gibi şimdi de bize destek veriyor, benim ve değerli anne-baba adaylarımın ve uzmanlarımızın mükemmel evsahibi, değerli katkılarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.

 20-21 ve 27-28 şubat 2010 tarihlerinde olacak olan eğitimilerimiz ortalama 20 saat sürecek ve eşli katılımı daha çok öneriyorum, 13.30- 18.00 arası olacak olan eğitimlerde etkinliklere göre salon kullanımız değişebilir. Katılım ve yanınızda olması gerekenler hakkında lütfen benimle iletişime geçip, katılım formu isteyiniz.

Devamını oku...
 

Hamileler Kulübü Doğal Doğum ve Pilates Eğitimleri

"Hamileler Kulübü Doğal Doğum Bilinci ve Pilates Eğitimleri"  başlıyor. Hamilelik çok özel bir konu, çok bilinçli ve bilgili olmayı gerektiriyor. Dolayısıyla mesleğiniz spor eğitmenliği de olsa, Pilates eğitmenliği de, hemşirelik de, fizyoterpi de olsa, yoga eğitmenliği de olsa...

Devamını oku...
 

Doğal Doğum Bilinci Ve Pilates Semineri 24-25 Ekim' de BYOTELL' de


Doğal Doğum Bilinci Ve Pilates Seminerimiz, 24-25 Ekim tarihlerinde, özel uzmanlar ve ilginç sunumlar, farklı deneyimler ile  5 yıldızlı sağlık oteli BYOTELL' de yapılacak. BYOTELL Türkiye' nin ilk sağlık konseptinde oluşturulmuş ve bünyesinde hastane de bulunan, spor ve rehabilitasyon merkezleri, kongre salonları bulunan oteli.

Kayıtlar başladı. Bu semineri kaçırmayın...