SİTE: Ana Sayfa DOĞAL YAŞA Doğal Güzellik Aisha'nın Bahçesinden
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Arama

Hamileler Kulübü

Aisha'nın Bahçesinden

Gündelik Hayatta Aromaterapi

Guesseppe Guadagno

Bugün sizlere aromaterapiyi gündelik hayatta kullanmanız için basit önerilerim olacak. Esansiyel yağları her türlü zihinsel ve fiziksel konforunuz için nasıl kullanacağınızın ipuçlarını beraber tutacağız. Yaşadığımız mekanları temiz, güzel kokutarak, vücudumuzu temiz ve güzle kokutarak sağlığa giden ilk yolu atarız. Kokuların sağlık terapileri amacıyla kullanıldığı başlıca bilim dalı olan aromaterapinin gündelik hayattaki uygulamaları ise sanıldığı kadar zor değil.

Devamını oku...
 

Doğum Anında Aromaterapi Desteği

Ayşe Tolga doğal doğum konusunda aromaterpi desteklerinden faydalanabilmeniz için bazı öneriler veriyor. Bu önerileri www.dogaldogum.com sitesinden de inceleyebilirsiniz:

Perine Masajı İçin Özel Yağ

Normal doğum yapmak isteyen müşterilerime hazırladığım bu perine yağı özellikle doğal doğum yapmak isteyenlerde, kesisiz bir şekilde perinenin açılmasını sağlayarak anneye yardımcı oluyor. Böylece dikişsiz bir doğum şansını arttırıyor. Sabah -akşam perine bölgesine uygulayınız.

Devamını oku...
 

Kış Aylarında Sağlıklı Beslenme

Merhaba; Ben Ayşe Tolga;

Sevgili Jale' nin teklifi ile Hamileler Kulübü içerisinde benim de bir köşem var. Burada sizlerle sağlıklı ve dengeli bir hayatın zihinsel, bedensel ve ruhsal yolları üzerine ipuçlarını paylaşacağım.

Hem bir anne adayı, hem de bir sağlık profesyoneli olarak her zaman en büyük felsefem '' Ne Yiyorsan; O'sun '' olmuştur. On senelik vejetaryenlik alışkanlığıma 4 ay sonra aramıza katılacak minik melek kızımın sağlığını düşünerek veda ettiğimden beri soframda artık kırmızı et de yer alıyor. Ancak belli dozlarda. Beslenme ile ilgili size bu köşemden pek çok bilgilendirici yazı yazacağım ama öncelikle mevsimin de getirisi olarak mevsimsel beslenme uzerine yazmak istedim.

Devamını oku...