SİTE: Ana Sayfa JALE JO ile Doğal Doğum Bilinci Doktorlar Ve Sağlık Çalışanları için Genetik Testlerin Önemi
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Arama

Hamileler Kulübü

Doktorlar Ve Sağlık Çalışanları için Genetik Testlerin Önemi

{youtube width="480"}wxGKsUN4HI4{/youtube}

Genetik sorunları tespite yarayan ve diğer tüm testlere göre çok daha güvenilir ve erken sonuç veren NIFTY test için, bu videoda pek çok sorunun cevabını bulabiliriz.

NIFTY TEST SIGORTA BEDELLERI

Doğru Pozitif

NIFTY Test raporunda “Yüksek Risk” sonucu alan hasta, amniyosentez sonunda NIFTY Test sonucunun dogrulugu teyit edilse dahi, amniyosentez masrafi icin bedel talep edebilir. “PICC Health Insurance Company Ltd. Shenzhen Branch” sigorta firmasının öngörmüş olduğu RMB 2,500 Chinese Yuan Renminbi(CNY) degerindeki ücret BGI firmasına yatirilacaktir. Sigorta firmasından karşılanan bu meblağ, BGI firması tarafindan önce Genoks Teknoloji; ardından Genoks Teknoloji firmasından, kurumlara veya hastaya ödenecektir. BGI tarafindan ödeme konusunda yapilacak olan herhangi bir değişiklikten Genoks Teknoloji firmasi sorumlu olmayacaktir.

Yanlış Pozitif

NIFTY Test raporunda “Yüksek Risk” sonucu alan hasta, amniyosentez sonunda NIFTY Test sonucunun “Yanlış Pozitif” olduğunu ispat ettiği taktirde, amniyosentez masrafi icin bedel talep edebilir. “Yanlış Pozitif” sonucuna istinaden “PICC Health Insurance Company Ltd. Shenzhen Branch” sigorta firmasının öngörmüş olduğu RMB 2,500 Chinese Yuan Renminbi(CNY) degerindeki ücret BGI firmasına yatirilacaktir. Sigorta firmasından karşılanan bu meblağ, BGI firması tarafindan önce Genoks Teknoloji; ardından Genoks Teknoloji firmasından, kurumlara veya hastaya ödenecektir. BGI tarafindan ödeme konusunda yapilacak olan herhangi bir değişiklikten Genoks Teknoloji firmasi sorumlu olmayacaktir.

Yanlış Negatif Sonrasi Gebeliğin Sonlandırılması

NIFTY Test raporunda “Düşük Risk” sonucu alan hasta, yine de doktorunun yonlendirmesiyle amniyosenteze gidebilir. Amniyosentez sonunda NIFTY Test sonucunun “Yanlış Negatif” olduğu ispat edilip, gebelik sonlandirilirsa; hasta, “Yanlış Negatif”e istinaden tazminat talep edebilir. “Yanlış Negatif” sonucuna istinaden “PICC Health Insurance Company Ltd. Shenzhen Branch” sigorta firmasının öngörmüş olduğu RMB 20,000 Chinese Yuan Renminbi(CNY) degerindeki ücret BGI firmasına yatirilacaktir. Sigorta firmasından karşılanan bu meblağ, BGI firması tarafindan önce Genoks Teknoloji; ardından Genoks Teknoloji firmasından, kurumlara veya hastaya ödenecektir. BGI tarafindan ödeme konusunda yapilacak olan herhangi bir değişiklikten Genoks Teknoloji firmasi sorumlu olmayacaktir.

Yanlış Negatif Sonrasi Bebegin Dunyaya Gelmesi

NIFTY Test raporunda “Düşük Risk” sonucu alan hasta, doguma gider ve dogum sonrasinda bebekte 1 yil icinde Trizomi 21, Trizomi 18 veya Trizomi 13 sendromu varligi tespit edilirse, NIFTY Test sonucunun “Yanlış Negatif” oldugunu gorulur. Hasta, “Yanlış Negatif”e istinaden tazminat talep edebilir. “Yanlış Negatif” sonucuna istinaden “PICC Health Insurance Company Ltd. Shenzhen Branch” sigorta firmasının öngörmüş olduğu RMB 400,000 Chinese Yuan Renminbi(CNY) degerindeki ücret BGI firmasına yatirilacaktir. Sigorta firmasından karşılanan bu meblağ, BGI firması tarafindan önce Genoks Teknoloji; ardından Genoks Teknoloji firmasından, kurumlara veya hastaya ödenecektir. BGI tarafindan ödeme konusunda yapilacak olan herhangi bir değişiklikten Genoks Teknoloji firmasi sorumlu olmayacaktir.

www.niftytest.com/tr


 

BEBEĞİM

Sütlaç Annesini TV de İzledi

Sütlaç Annesini TV de İzledi


Anne Olunca Anladım programı Kanal1  in konuğuyduk Dr. Hakan Çoker ile. Sevgili Hülya Yıldırım, bilinçli bir anne olarak kendini bu konulara adamış. Devamını oku...

More:

DOĞAL YAŞAM

Bebekli Piknik, Dere Çiftliği' nde Melekler

Bebekli Piknik, Dere Çiftliği' nde Melekler


Az kişiydik, öz kişiydik, Dere Çiftliğindeydik, bebeklerleydik, biraz üşüdük, fazlaca da terledik, gezdik, dereye düştük, bol bol yedik, içtik, uyuduk, uzandık, sohbet ettik, çilek topladık yedik, bal...

Devamını oku...
More:

JALE ÖZEN KİMDİR?

Kişisel Bilgiler:
Doğum: 1968-Kayseri
Uyruk: T.C.
Eğitim: 1993-1990 Marmara Üni. Güzel Sanatlar Fak. Tekstil Anasanat dalı-Giyim Bölümü
1989-1985 Ege Üni.Tekstil Müh. Fak. Tekstil Teknolojisi
1985-1982 İzmir Karataş Lisesi –Matematik Bölümü

CEP:0 537 327 00 06

Jaleozen68@gmail.com

Devamı...