SİTE: Ana Sayfa UZMANIM Anne Olmak Bir Anne Olmak Hikayesi
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Arama

Hamileler Kulübü

Bir Anne Olmak Hikayesi

Varolmanın en güzel yanı, sıcacık bir güneş gibi iç ısıtan, minicik bir gülücüğe dünyaları verdiren, ağladığında canı en derinden yakan, tarif edilemeyecek kadar büyük, hiç bitmeyecek kadar derin bir duygudur;  ANNE OLMAK....

Dünyaya aynı gözle baktıran, aynı anda güldüren, aynı anda ağlatan, koşulsuz, karşılıksız, sebepsiz sevdiren tek duygudur;  ANNE OLMAK...

Hayatı sil baştan yaşadığımız, anne olmayı yaşayarak öğrendiğimiz, önceyi unutturan, sonrayı hatırlatan, tüm benliğimizle kendimizi adadığımız tek varlıklarımız, gonca güllerimiz, minik kuşlarımız...

Anne olmakla başlayan yolculuğumuzda, en derin duygularımızla adım adım yürürken ANNE OLMAK olarak keyifli paylaşımlarda bulunmak, paylaşarak yaşamak, yaşatmak için Sizlerleyiz.

En değerli varlıklarımız çocuklarımıza hayatı, iyiyi, kötüyü, sevinci, mutluluğu öğretirken ANNE OLMAK olarak sizlere, sizlerin de desteğiyle en iyisini, en güzeliyle sunmaktır hedefimiz.

2003 yılında biricik oğlunu dünyaya getirirken bir bebeği daha doğdu Nagehan' ın. İki çocuğunun doğumundan sonra bu kadar geniş bir aile olacağını düşünememişti. Yoğun iş hayatının temposuna ve ailesine yetişmeye çalışırken, diğer annelerle paylaşımları ile ne kadar doğru bir adım attığını gösterdi.

Daha sonra kendisine katılan değerli dostu Figen yükünü hafifletmek için Nagehan'a destek oldu. Artık o da ailenin bir parçası olmuştu.
Nagehan ve Figen, her geçen gün yepyeni yeniliklere imza atmaya başladılar.

Sitemizde UZMAN DOKTORLARIMIZ  ile engin bilgilerini paylaşıp ve sorularınızı cevaplıyor

Onlar da bizlerden, onlar da anne ve sizlerle deneyimlerini, sevinçlerini, üzüntülerini paylaşmak istiyorlar.YAZARLARIMIZLA tanışmak, yazılarıyla kendinizi yaşamak istemez misiniz?

MUTFAK bölümümüzde en zengin tariflerle lezzetine doyamayacağınız tatlar sofranızı süsleyecek. Sizden de tariflerinizi bekliyoruz.

SOHBET bölümümüzde online diğer annelerimizle yazışabilir, FORUM köşemizde de sorunlarımıza çözüm bulmak, ortak konularda fikir birliğine varmak kısacası eğlenceli bir ortamda keyifli paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sizlerin desteği ve sevgisiyle daha da büyüyecek ailemize katılmak isteyenleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Keyifli paylaşımlar ve Süpriz Projelerle BİZDEN AYRILMAYIN

Bitimsiz Sevgilerimizle,
Keyifli sohbetler, paylaşımlarla....
ANNE OLMAK YOLUNDA,  ANNE OLMAK YANINIZDA...

Nagehan Çoban Cücük                      Figen Geri

Site Kurucusu

Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız

Site Yöneticisi

Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız

 

 

Uzmanlarımıza Dair

Jale DuralUzmanlarımız… Öncelikle belirtmek isterim ki, uzmanlık isteyen konuların her biri kendi başına aslında bir portal içeriği taşımaktadır. Spesifik özellikleri ile ön plana çıkan her bir uzmanımız, sevgisiyle ve bizim yaptıklarımıza olan inancıyla burada bir araya geliyor.

 

Uzman dendiğinde bunu farklı açılardan ele alıp kısa kısa değinmek isterim.

DDB dediğim, Doğal Doğum Bilincinin içeriğinde yer alan uzmanlarımız, doğumu doğal yaşamayı arzu eden herkesin bir rehber gibi bizden faydalanarak doğru adreslere ulaşabilmesinin mümkün kılınması amacıyla bu başlık altında toplanmakta…Hiçbir DDB –doğal doğum bilinci- uzmanı, bana bağlı değil, bir alt ekip değil, bir organize edilmişliğin içinde birlik değil... Her biri çok değerli bilgi ve birikimleriyle, doğumun doğallığına ve özüne duyduğu saygıyla, kalpten bir yaklaşımla, doğumda doğallığı savunan   ve bu uğurda çaba harcayan profesyonel kişiler… Doktor Hakan Çoker dışında bu sisteme gönül vererek çalışan tüm doktorlar da, ebeler de, doğum koçları da, hastaneler de, klinikler ve doğum evleri de, hemşireler de DDB uzmanları arasında değerli bir yere sahip. Onları bulabilin, ulaşabilin, referans istemeniz ve aramanız gerekmesin diye  benim arzumla burada yer almaktalar. Hiç biri reklam için burada değil.

Sonra mutlu ve özel anların o ana sabitlenerek saklanmasını sağlayan, yıllar ve mesafeler ötesine taşıyan fotoğrafların ve her türlü görselin yaratıcıları da var.. Yarattıkları albümler, yaratılmış en güzel mucize olan bebeklerimizle olan o ilk büyülü anların zaman içinde aynı değeriyle taşınmasına aracı oluyorlar.. Anne kalbinin asla unutmayacağı o anları, diğer sevdikleriyle ve en önemlisi o mucize bebeğin kendisiyle, yıllarca sonra paylaşabilmeleri için.

Diğer konularda uzmanlar da var… Doğal yaşamın konularının uzmanları, doktor uzmanlar, özel konularda çok emek ve tecrübe sahibi olup artık uzmanlaşmış anneler, eğitimciler, danışmanlar ve daha pek çoğu, bu bölümde kendi köşelerinde bloglarını oluşturabilecekler. Sorularınıza cevaplar yazabilecek, soru sorabilecekler. Bu çoğumuzun en büyük ihtiyacı... Çünkü o kadar ortak problemler yaşıyoruz ki çoğu zaman… Aranızda uzmanlığıyla farkı fark edilen kim var ise keyifle tanımaya hazırım…Bana yazın...

İçten sevgilerimle…..

Jale Dural


BEBEĞİM

Sütlaç Annesini TV de İzledi

Sütlaç Annesini TV de İzledi


Anne Olunca Anladım programı Kanal1  in konuğuyduk Dr. Hakan Çoker ile. Sevgili Hülya Yıldırım, bilinçli bir anne olarak kendini bu konulara adamış. Devamını oku...

More:

DOĞAL YAŞAM

Bebekli Piknik, Dere Çiftliği' nde Melekler

Bebekli Piknik, Dere Çiftliği' nde Melekler


Az kişiydik, öz kişiydik, Dere Çiftliğindeydik, bebeklerleydik, biraz üşüdük, fazlaca da terledik, gezdik, dereye düştük, bol bol yedik, içtik, uyuduk, uzandık, sohbet ettik, çilek topladık yedik, bal...

Devamını oku...
More:

JALE ÖZEN KİMDİR?

Kişisel Bilgiler:
Doğum: 1968-Kayseri
Uyruk: T.C.
Eğitim: 1993-1990 Marmara Üni. Güzel Sanatlar Fak. Tekstil Anasanat dalı-Giyim Bölümü
1989-1985 Ege Üni.Tekstil Müh. Fak. Tekstil Teknolojisi
1985-1982 İzmir Karataş Lisesi –Matematik Bölümü

CEP:0 537 327 00 06

Jaleozen68@gmail.com

Devamı...