SİTE: Ana Sayfa DOĞAL YAŞA Genel
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Arama

Hamileler Kulübü

Genel

Hamilelikte İdrar Yolu Enfeksiyonları Ve Cranberry

            alt

Latince ismi Vaccinium macrocarpon olan Cranberry’nin meyveleri idrar yolu enfeksiyonlarında kullanımıyla tanınıyor. Cranberry deki bileşenlerin mesaneyi çevreleyen epitel hücrelerin yüzeyine bakterilerin yapışmasını önlediği düşünülmektedir.

 

Cranberry ürünleri (Cranberry suyu, tablet) bu rahatsızlığa karşı koruyucu ve tedaviyi destekleyici özelliktedir. İdrardaki asit miktarını artırarak bakterilerin mesanede ürmesini engelleyebilmekte ve de bu şekilde idrar yolları enfeksiyonlarının tedavisine yardım etmektedir.

Devamını oku...
 

Herşeyin Organik Olduğu Fuar

     alt

Çay’dan, kahveye; şaraptan, et ürünleri ve bal’a; kozmetikten, tekstil ve oyuncağa, hatta otele kadar bu fuarda her şey organik!

 Geçtiğimiz ay Hizmete giren FFM (Fulya Fuar ve Kongre Merkezi), 16-19 Aralık 2010 tarihleri arasında ,“2.Ekoloji Günleri” ev sahipliği yapacak. Organik ürün meraklarına aynı zamanda alternatif yılbaşı hediye seçenekleri de sunacak olan organizasyonda, et ürünleri, çay, bal ve şaraptan; kozmetik ürünler, temizlik malzemeleri, oyuncak, tekstil ve “Organik Otel” konseptiyle, turizm ürünlerine dek çok sayıda organik sertifikalı ürün satışa sunulacak.

Devamını oku...
 

Hamileler Ve Bebekler İçin Refleksoloji Semineri

    alt

İki yeni ve özel seminerimiz var Hamileler Kulübü' nden sizler için. Biri hamileliğin daha rahat geçmesi ve doğuma hazırlık için anne ve baba adaylarına, diğeri ise bebeklerimiz için yeni anne-babalarımıza.. Tabi ki hamilelikte de bebekler için olan seminere de katılmanız mümkün ve hatta tavsiye de ederim.

Devamını oku...